Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve özge gök cisimlerinin insanoğlu üzerindeki etkilerini inceleyen bir gök bilim dalıdır. Bu bilim dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce senedir insanoğluın yaşamlarına cephe veren bir antraktç olmuştur ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çallıkışmalarında, çeşitli gök cisimlerinin insanoğluın nefis özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve ayrıca gelecekteki hayatlarına etkileri incelenir. Bunlar umumiyetle Burç Yorumları adı şeşnda örgülır.

  • Astrologlar, veladet tarihleri, veladet saatleri ve veladet bölgeleri kabilinden şahsi detayları kullanarak, insanoğluın burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanoğlu üzerindeki etkileri incelenir ve bu bilgiler, veladet haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlamış olurına hayatlarında muhik adımları atmaları bâtınin tavsiyelerde bulunur ve erkân gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri beyninde, gezegenlerin hareketlerini tamlayan astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini söz gelişi eden ritüel burçları ve veladet haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak belde allıkır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Mevlit hariktalrında farklı alanları söz gelişi eden evlerdir.
Ayın Burçları Ayın sene süresince hangi burçta olduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçtan oluşan bölüt şeklinde bir gök haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne kadar insanoğluın hayatlarına cephe veren bir disiplindir. Zaman dahi insanoğlu, insanoğluın burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine cesim ilişik göstermektedirler. Bununla omuz omuza astrolojinin uygulanması ve kullanmaı dair belli başlı görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri namına getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, umumiyetle veladet haritası yorumlamak, nefis analizi uygulamak, aşk ve temas astrolojisi, kariyer astrolojisi, mali astroloji, sıhhat astrolojisi kabilinden konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin yaşamındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında hangi meslekte ne kadar sükselı olacakları dair astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Mevlit haritası yorumlamak, astrologların en üs görevlerinden biridir. Kişinin veladet tarihine, saatine ve namına gereğince hazırlanan veladet haritası, kişinin potansiyellerini ve hayatını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yaptıkları tefsir ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Fakat astrolojinin banko bir ileri tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği bile unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kabilinden sükselı astrologlar, astrolojinin sadece bir rehberlik aracı olduğunun altını özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji hakkında henüz okkalı vukuf sahibi bulunmak istiyorsanız, birhayli terimle zıtlaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin bâtınin Astroloji Terminolojisi’ni esrarkeşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve veladet haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi bâtınin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan şans grupları olarak görülür. Burçlar, bir veladet tarihine gereğince belirlenir ve birhayli kişiye gereğince nefis ve gelecekteki olaylar hakkında vukuf verebilir.

  2. Kükremek ıtır: Ekseriyetle 23 Orak ayı – 22 Ağustos tarihleri beyninde doğanlamış olur bâtınin kullanılan bir burçtur. Yaratıcı, cöharbi ve özgüvenli nefis özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Ay ıtır: Mevlit haritasında Ay’ın evetğu burçtur. Ay burcu, bir kişinin duygusal yönden nasıl hissettiğine, hassasiyetine ve dem aldığı kabilinden yaşamma şekline alamet paha.

Burç yorumlaması hakkında çok okkalı vukuf sahibi bulunmak bâtınin, astroloji terminolojisine aşina bulunmak önemlidir.

Terim Fehvaı
Mevlit haritası Bir kişinin veladet anında gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Mevlit anında yükselen burçtur. Kişinin kendini tabir etme şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi hakkında vukuf verir.
Natal harita Mevlit hatırandaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin yaşamındaki olaylar ve nefis özellikleri ile müteallik ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde deprem ederken bir gayrı gezegen yahut burçla kesişmesidir. Bu, kişinin yaşamındaki etkilere alamet edebilir.
Retrolar Bir gezegenin cepheünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde bileğaksiyonimlere alamet edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak berenarı çaba gerektirse bile, muhik bir şekilde kullanıldığında, nefis analizi, ileri tahmini ve henüz dayanıklı çok bahis hakkında vukuf verme dair berenarı bileğerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://ekmeksepeti.name.tr/ https://gelinlikci.name.tr/ https://yonetimkurulu.name.tr/ https://tupculer.name.tr/ https://sakaryawebtasarimseo.name.tr/ Seo Fiyatları Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
Puff Bar
takipçi satın alma