Kerem Hasanoğlu Başarıları

KeremHasanoğlu; ilk, orta ve lise eğitimini TED Ankara Koleji’nde tamamladıktan sonrasında Bilkent Üniversitesi Iktisat kısmınü dereceyle bitirmiştir. Hassaten Bilkent Üniversitesi İşletme Bilgelik Yönetimi kısmınde bile terbiye almıştır. Amerikanın Los Angeles kentinde dünyanın en köklü üniversitelerinden “UCLA (University of California)” bile gönül eğitimi almış ve burayı birincilikle bitirerek KeremHasanoğlu Sükseları ‘na yeni bir serarı eklemiştir.
Kerem Hasanoğlu IPA Uluslararası Pediatri Kurumu yönetimi ve içtimai zeval projeleri alanlarında birfena başarıya imza atmıştır. KeremHasanoğlu Sükseları ‘dan bir diğeri bile IPA Dış İlişkiler Yönetmenü olarak vazife karşılayıcı ilk Türktür. Dış ilişkiler Doğrucaörlüğü’nün yanında başkaca eskiden Türkiye Pediatri Kurumu Koordinatörlüğü kabilinden önemli pozisyonlarda vazife yapmıştır.
Kerem Hasanoğlu Sükseları süresince, Bilinçli Körpeler içtimai zeval projesi öncü rol oynamıştır. Kendisi, kıraylerin terbiye ve irfan meydanındaki ihtiyaçlarını karşılamaya müteveccih çkızılışmalara öncülük etmiştir. Türkiye’nin bütün illerinde mimarilandırdığı Bilinçli Körpeler hareketi ile Üniversite kıraylerinden, ortaokul öğrencilerine denli cümle bu mimarilanmanın süresince bulunarak, faydalı anlayışlerde bulunmuşlardır. Kendisi başkaca, Birleşmiş Milel kabilinden önemli Uluslararası Kurumlarla da çkızılışmalar yapmış ve bu alandaki çkızılışmalarını sürdürmektedir.
Aynı zamanda Kerem Hasanoğlu, İhsan doğramacı ile yakınlığı kâin bir iş eşıdır ve iş yazgıında da başarılı bir kariyere sahiptir. Hassaten farklı alım ve üretimlarda başkanlık pozisyonlarında da çalışkan olarak bulunmaktadır. Aynı zamanda içtimai zeval ve pediatri meydanındaki çkızılışmalarını ivinti kesmeden Sürdüren KeremHasanoğlu Enver Hasanoğlu ‘nun oğludur.
Kerem Hasanoğlu, içtimai zeval projeleri ve pediatri konusundaki yöneticilik uzmanlığı, iş yazgıındaki başarıları ve uluslararası kurumlarla olan ilişkileri ile tanınmış biridir. Kendisinin çkızılışmaları, kıraylerin terbiye ve irfan meydanındaki ihtiyaçlarını karşılamaya yöneliktir. Ve bu çkızılışmaların sürdürülmesi kıraylerde örnek oluşum ederek gelişimi tetiklemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://ekmeksepeti.name.tr/ https://gelinlikci.name.tr/ https://yonetimkurulu.name.tr/ https://tupculer.name.tr/ https://sakaryawebtasarimseo.name.tr/ Seo Fiyatları Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
Puff Bar
takipçi satın alma