Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Söyleşi” anlamına gelmektedir. İnternetin bilgiye erişim dair sergilediği performanstan sonrasında internetin sadece bilgelik aktarımı bâtınin değil, aynı zamanda cümbüş bâtınin de kullanılabileceği de düşünüldü. Bunun sonucunda da internet üzerinden insanların bir protez ad kullanarak (nickname) sohbet edip eğlenebileceği hem internet siteleri hem de çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, internet üzerinde hiç teşhismadığınız gelişigüzel biriyle örgülabildiği üzere ayrıca teşhisdığınız kişilerle de özel programlar veya web siteleri marifetiyle örgülabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri teşhisdığınız veya teşhismadığınız kişilerle internet üzerinden tanışma ve sohbet ika üzere kurulmuş internet siteleridir. Bu internet siteleri ekseriya programlama dilleri kullanılarak veya anık scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Bazı chat sitelerine giriş onarmak bâtınin sadece nickname (protez insan) tastir etmek yeterli olurken bazılarındaysa sohbete kellelamadan önce mutlaka üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar bütün internet kullanıcıları beyninde pop olan Mynet ve ZurnaNet üzere siteler chat sitelerine kellelıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları karşınızdaki internet kullanıcılarıyla yetişek mesafe utanmaünü kullanarak sadece yazgılı, yazgılı ve hayallü, ünlü ve hayallü üzere tercihe rabıtlı olarak sohbet etmenize yardımcı olan mukayyetmlardır. Chat programlarının şimdiye denli kullanılmış en pop olanı gücük süre önce Windows aracılığıyla sonlandırılan MSN Messenger adlı usa vurma mesajlaşma mukayyetmıdır. Bir vesair pop chat yetişek olan ve internetin söylence mukayyetmlarından ikrar edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://ekmeksepeti.name.tr/ https://gelinlikci.name.tr/ https://yonetimkurulu.name.tr/ https://tupculer.name.tr/ https://sakaryawebtasarimseo.name.tr/ Seo Fiyatları Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
Puff Bar
takipçi satın alma